Need Help? Click Here!
Cresta Social Messenger
Share

Serwis gwarancyjny

Serwis gwarancyjny

Gwarancja

Ogromna większość dostępnych w naszej ofercie klimatyzatorów posiada 5 letnią gwarancję producenta. Nieliczni tylko producenci klimatyzatorów udzielają krótszego okresu gwarancyjnego.

 

Z racji tak długiego okresu gwarancyjnego ważnym aspektem jest prawidłowe utrzymanie jednostek zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dlatego jednym z wymogów producentów sprzętu jest wykonywanie regularnych przeglądów gwarancyjnych. Większa część producentów wymaga jednego przeglądu w roku, ale są firmy, np. bardzo popularna marka Gree, która zaleca wykonywanie 2 przeglądów w roku.

 

Wykonanie przeglądów gwarancyjnych, serwis gwarancyjny nowych klimatyzatorów oraz serwis pogwarancyjny nie musi być wykonany przez firmę, która sprzęt montowała.

 

Zatem zachęcamy wszystkich Nowych Klientów do korzystania z usług naszej firmy.

 

  • warto pamiętać, że przeglądy gwarancyjne w pomieszczeniach biurowych należy wykonywać nie rzadziej niż dwa razy w roku,
  • przeglądy gwarancyjne w pomieszczeniach technicznych, typu serwerownia, kuchnie, zakłady fryzjerskie należy wykonywać nie rzadziej niż trzy razy w roku,
  • klimatyzatory, pompy ciepła zamontowane / zainstalowane przez firmę, która nie posiada autoryzacji oraz aktualnych certyfikatów F-gazowych nie podlegają gwarancji producenta.

Share post: