Need Help? Click Here!
Cresta Social Messenger
Share

Higiena

Higiena

Higiena

Nasza firma wykonuje przeglądy serwisowe i konserwację klimatyzacji gwarancyjną i pogwarancyjną dla klientów indywidualnych (w mieszkaniach i domach prywatnych) oraz dla klientów biznesowych na terenie miasta Opole oraz takich miast jak: Krapkowice, Nysa, Strzelce Opolskie, Olesno, Namysłów, Prudnik, Głubczyce, Głogówek i innych miast i wsi całego województwa Opolskiego.

 

Warunkiem prawidłowego i długotrwałego działania klimatyzacji jest wykonywanie regularnych przeglądów przez profesjonalną firmę. Zanieczyszczone filtry jednostki wewnętrznej, zanieczyszczona jednostka zewnętrzna, ubytki czynnika chłodzącego mają znaczący wpływ na efektywność działania klimatyzacji oraz na jej długotrwałe, bezawaryjne działanie.

 

Dla użytkowników indywidualnych a także w pomieszczeniach użytkowych przez firmy bardzo ważne jest przeprowadzanie jednego gwarancyjnego przeglądu serwisowego w ciągu roku (dwa przeglądy dla klimatyzatorów w pomieszczeniach firmowych/biurowych oraz więcej w przypadku montażu w miejscach specjalistycznych, tj. serwerownie, kuchnie, itp).

 

Jest to warunek konieczny dla zachowania gwarancji na zainstalowany klimatyzator lub pompę ciepła.

 

 

Podczas standardowego przeglądu serwisowego klimatyzacji:

  • czyścimy i dezynfekujemy jednostkę wewnętrzną, wymiennik ciepła (parownik), czyścimy filtry powietrza, ew. wymieniamy filtry jednorazowe
  • przeprowadzamy czyszczenie jednostki zewnętrznej, wymiennika (skraplacza),
  • sprawdzamy połączenia i parametry elektryczne (w uzasadnionych przypadkach),
  • sprawdzamy szczelność układu freonowego w trybie pracy klimatyzatora, ew. uzupełniamy drobne ubytki czynnika chłodniczego,
  • sprawdzamy drożności układu odprowadzania skroplin.

 

Mając na uwadze to, jak bardzo ważne dla użytkownika jest sprawne działanie systemu klimatyzacji, zwłaszcza w letnich, gorących miesiącach o każdej porze roku staramy się w jak najkrótszym czasie przeprowadzić przegląd klimatyzacji, serwis, konserwację urządzenia klimatyzacyjnego czy konieczną naprawę.

Share post: