Need Help? Click Here!
Cresta Social Messenger
Share

O nas / Opole

O nas / Opole

01

R32 Klimatyzacja sp. z o.o.

to grupa, która powstała z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych z terenów miasta Opola oraz całej Opolszczyzny świadcząca usługi wysokiej jakości w branży klimatyzacji. Specjalizujemy się w sprzedaży, instalacji i serwisie klimatyzatorów ściennych typu split i multisplit na terenie Opola, jednak w naszej ofercie znajdą Państwo także urządzenia klimatyzacyjne kasetonowe oraz inne klimatyzatory. Doświadczenie, wyszkolona kadra techniczna, profesjonalna obsługa klienta wyznacza naszą pozycję na opolskim rynku. Jakość w naszej firmie jest priorytetem.

02

Nasze Cele

Naszym celem jest dalszy rozwój w chłodnictwie, stałe podnoszenie kwalifikacji, poznawanie nowości technicznych i technologicznych związanych z naszą działalnością dla zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Cały nasz zespół cyklicznie uczestniczy w różnego rodzaju szkoleniach branżowych. Oto tylko wybrane z nich:

  • PRAKTYCZNY MONTAŻ KLIMATYZACJI
  • CERTYFIKAT DLA PERSONELU NA OBSŁUGĘ F-GAZÓW FGAZ-O/16/00068/19
  • CERTYFIKAT DLA PRZEDSIĘBIORCÓW NA OBSŁUGĘ F-GAZÓW FGAZ-P/16/0138/19
03

Nasz fantastyczny Zespół

Łukasz Mróz

Certyfikowany instalator. Właściciel firmy.

Marek Mróz

Certyfikowany instalator. Współwłaściciel firmy.

Filip Siemiginowski

Instalator.

Dominika Jurczyńska

Kierownik administracji.

04

Wycena na terenie miasta Opole jest zupełnie darmowa

 

Jeśli planujesz zakup klimatyzatora i jednocześnie mieszkasz w Opolu lub okolicy, koniecznie skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie do klimatyzacji, najlepsze miejsce jego instalacji, a następnie terminowo i sprawnie przeprowadzimy jego montaż. Stale nawiązujemy kontakty z nowymi hurtowniami z całej polski, co pozwala nam oferować urządzenia praktycznie wszystkich czołowych producentów. Szanujemy prywatność i do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie, dlatego nie jest dla nas problemem np. praca poza godzinami otwarcia Państwa firmy, sklepu itp. Na każdą wykonaną przez naszą firmę instalację udzielamy 24 miesiące gwarancji! Zawsze zabezpieczamy miejsce montażu i po jego skończeniu sprzątamy za sobą! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami a wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie do każdego Twojego pomieszczenia: sypialni, salonu, sklepu lub biura.

 

W zakładce Kontakt Znajdziesz Państwo nasze nr telefonów, adres email lub namiary na naszego Facebooka. Odpowiadamy szybko i na każde zgłoszenie!

Cresta Social Messenger