Need Help? Click Here!
Cresta Social Messenger
Share

Infolinia

Infolinia

Infolinia

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy dwa numery telefonów komórkowych gdzie dzwoniąc na każdy z nich uzyskają Państwo fachową pomoc oraz doradztwo.
Nasze godziny pracy to czas od godziny 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku i od godziny 10:00 do 14:00 w soboty. W tych godzinach standardowo odbieramy telefony, udzielamy wsparcia serwisowego, wyjaśniamy kwestie związane z obsługą klimatyzatorów, pomp ciepła, etc., oraz fachowo doradzamy w wyborze odpowiedniego sprzętu do klimatyzacji Państwa pomieszczeń.

 

Telefonicznie umawiamy się z Państwem na wizje lokalne, co często jest konieczne w właściwym doborze rodzaju klimatyzatora czy pompy ciepła. Możecie Państwo kontaktować się z nami również elektronicznie poprzez adres e-mail dostępny w zakładce „kontakt”. Udostępniamy również na naszej stronie możliwość nowoczesnego kontaktu dzięki aplikacji Messenger, gdzie w godzinach naszej pracy jesteśmy dostępni on-line i udzielamy błyskawicznych odpowiedzi na Państwa pytania i zgłoszenia. Ikona komunikatora Messenger dostępna jest w lewym dolny rogu Państwa przeglądarki.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Share post: